Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel Regionalny / Doradca ds. Żywienia Trzody

Grupa Agrocentrum

Mława, Płock, Płońsk, Żuromin

74 dni temu

Ogłoszenie numer: 2024245, z dnia 2018-08-10

Wytwórnia Pasz w Kałęczynie k/Pisza wiodący producent pasz i koncentratów w kraju, w celu podniesienia standardów obsługi sprzedaży planuje dodatkowe zatrudnienie osób na stanowisku:

Miejsce pracy: mazowieckie / Mława, Płock, Płońsk, Żuromin

Opis stanowiska

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • kompleksowa obsługa istniejącej sieci sprzedaży
  • doradztwo w zakresie żywienia trzody
  • aktywny udział w działaniach promocyjnych

Wymagania

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (zootechnika, rolnictwo, weterynaria)
  • wiedzy z zakresu żywienia trzody
  • doświadczenia w obsłudze gospodarstw
  • znajomości rynku lokalnego
  • umiejętności nawiązywania kontaktów
  • samodzielności i zdolności organizacyjnych
  • znajomości j. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • umiejętności obsługi komputera ( pakiet MS Office)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjny, motywacyjny system wynagradzania
  • kompleksowy program szkoleniowy rozwijający niezbędną wiedzę i umiejętności

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (799)
Wałbrzych (56)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (109)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (40)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (988)
Tarnów (59)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2181)
Radom (176)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (188)
Nysa (65)