Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Przedstawiciel regionalny ds. sprzedaży elektronicznych systemów zabezpieczających

ICS Polska
pomorskie, Warszawa
praca stacjonarna
5325 dni temu

Ogłoszenie numer: 79814, z dnia 2009-11-03

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko

Miejsce pracy: pomorskie, Warszawa

Opis stanowiska

  • Osoba zatrudniona na stanowisku Przedstawiciela będzie odpowiedzialna za sprzedaż w danym regionie
  • Miejsce zatrudnienia: Warszawa

Wymagania

  • doświadczenie w branży systemów CCTV i SWIN
  • umiejętność koordynacji sprzedaży w regionie,
  • zaangażowanie w budowanie i utrzymanie sieci odbiorców w regionie,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • ciekawą pełną wyzwań pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • szeroki wachlarz szkoleń,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju zawodowego.