Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Opolskie
Przedstawiciel Regionalny

Zakład Produkcji Cukierniczej "BULIK" Bogdan Bulik
opolskie
praca stacjonarna
4898 dni temu

Ogłoszenie numer: 124985, z dnia 2010-12-06

Producent słodyczy poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: opolskie

Opis stanowiska

  • Zarządzanie i rozwój sieci sprzedażowej na danym obszarze,
  • Negocjowanie umów z sieciami i dystrybutorami,
  • Budowa pozycji rynkowej firmy,
  • Kształtowanie wizerunku rynkowego firmy,
  • Zarządzanie budżetem,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,
  • Monitorowanie i raportowanie osiąganych wyników,
  • Organizacja prawidłowego systemu raportowania sprzedaży oraz innych form przepływu informacji między Zarządem a działem sprzedaży,
  • Rekrutacja pracowników,
  • Szkolenia, motywowanie PH,
  • Nakładanie i rozliczanie planów sprzedażowych pracowników,
  • Wdrażanie nowych produktów w podległych strukturach handlowych,

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży produktów branży FMCG,
  • Znajomość lokalnego rynku odbiorców i pośredników działających na rynku,
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji z partnerami handlowymi,
  • Umiejętność zarządzania zespołami sprzedaży,
  • Skuteczność i sumienność w realizacji wyznaczonych celów,
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do efektywnego wykonywania obowiązków (samochód, laptop,  telefon komórkowy),
  • Umowę o prace,
  • Wynagrodzenie stałe + premia uznaniowa