Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Przedstawiciel regionalny

Pofam Poznań sp. z o.o.

Warszawa, Ostrołęka, Płock, Radom, Siedlce, Legionowo, Sochaczew, Żuromin, Nidzica, Działdowo, Siedlce, Sokołów Podlaski, Mińsk maz., Nowy Dwór, Pruszków, Piaseczno, Łomianki

28 dni temu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko przedstawiciela regionalnego na region województwa mazowieckiego i podlaskiego.

Miejsce pracy: Warszawa, Ostrołęka, Płock, Radom, Siedlce, Legionowo, Sochaczew, Żuromin, Nidzica, Działdowo, Siedlce, Sokołów Podlaski, Mińsk maz., Nowy Dwór, Pruszków, Piaseczno, Łomianki
Opis stanowiska:
  • promocja wśród pacjentów i jednostek służby zdrowia,
  • organizacja sprzedaży w regionie za pośrednictwem punktów własnych i dealerów,
  • koordynowanie realizacji zadań regionalnych jednostek wewnętrznych firmy.
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (mile widziany fizjoterapeuta, mgr farmacji)
  • wiedza z zakresu marketingu
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność nawiązywania kontaktów i pracy w zespole
  • doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem

Od wszystkich zainteresowanych osób oczekujemy zaangażowania, czynnego prawa jazdy, znajomości obsługi komputera, dyspozycyjności.

Oferujemy:
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Poznaj

Pofam jest właścicielem sieci sklepów medycznych na terenie Polski, Ukrainy i Białorusi. Intesywnie rozwija działalność exportową zarówno w zakresie produktów własnych ( m.in.protezy piersi Maxima) jak i produktów, których jest dystrybutorem.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Przedstawiciel Regionalny Praca Przedstawiciel Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (64)
Legnica (102)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (306)
Toruń (154)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (820)
Tarnów (77)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2164)
Radom (181)
Płock (104)
Opolskie:
Opole (261)
Nysa (67)