Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciel regionalny

IKA
zachodniopomorskie, Dla osób zamieszkałych w Szczecinie i okolicach w odległości 50km
praca stacjonarna
5885 dni temu

Ogłoszenie numer: 43103, z dnia 2008-04-23

IKA

Firma Handlowa, rozbudowująca sieć dystrybucji produktów opakowaniowych.

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Dla osób zamieszkałych w Szczecinie i okolicach w odległości 50km

Opis stanowiska

  • Realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie,
  • Budowanie trwałych relacji z klientami,
  • Pozyskiwanie nowych klientów i prowadzenie negocjacji.
  • Wymagania

  • Znajomość branży opakowaniowej,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i dyspozycyjność,
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - motywacyjny system premiowo-prowizyjny,
  • Kompleksowe wyposażenie w narzędzia pracy;
  • System szkoleń.