Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

HR Line Magdalena Kozłowska

Zachodniopomorskie

8 dni temu

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby, która posiada doświadczenie w aktywnym nawiązywaniu współpracy z Klientami w sektorze B2B na rynku krajowym oraz chciałaby rozwijać swoje kompetencje w firmie dostarczającej produkty w obszarze techniki linowej, dźwignicowej i systemów bezpieczeństwa.

Przedstawiciel Techniczno - Handlowy

Osoba pracująca na tym stanowisku odpowiada za pozyskiwanie nowych Klientów na terenie województw: zachodniopomorskiego i lubuskiego oraz rozwój współpracy z obecnymi Klientami.

 

W zakres obowiązków wchodzić będzie między innymi:
  • Doradztwo techniczne dla klientów w obszarze stosowanych rozwiązań.
  • Dbanie o wysoką jakość świadczonych usług oraz budowanie długofalowych relacji biznesowych z Klientem.
  • Samodzielne prowadzenie procesów sprzedaży na podległym obszarze do największych Klientów firmy.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych dotyczących warunków kontraktów oraz realizacji projektów.
Umiejętności, których potrzebujesz:
  • Doskonałe rozumienie funkcjonowania procesów sprzedaży i marketingu B2B oraz umiejętność wdrożenia tej wiedzy w praktyce.
  • Samodyscypliny, zaangażowania oraz doskonałych zdolności planowania i organizacji własnej pracy.
  • Znajomości branży dźwignicowej/ techniki linowej.
  • Prawa jazdy kat. B.
Kultura pracy naszego Klienta

Nasz Klient jest jednym z wiodących producentów i podmiotów świadczących usługi z zakresu techniki linowej, dźwignicowej i systemów bezpieczeństwa. Działający globalnie koncern został założony 1880, dzisiaj zatrudnia 1.385 pracowników w 52 placówkach na całym świecie.

 

Firma produkuje liny techniczne i sploty dla najróżniejszych zastosowań i rozwiązań. Dzięki nowoczesnym technologiom codziennie powstają liny stalowe i sploty lin stalowych, by jako towar od ręki mógł być dostarczany do klienta lub dalej konfekcjonowany. Jako elementy napinające, sterujące lub hamujące pomagają w bezpiecznej realizacji procesów ciągnięcia lub przełączania. Klasyczne obszary zastosowań to przemysł samochodowy, technika medyczna, budowa maszyn i osłony przeciwsłoneczne, itp.


W zakresie architektury firma produkuje liny i siatki ze stali szlachetnej dla różnych zastosowań konstrukcyjnych i architektonicznych. Znajdują one zastosowanie jako siatki bezpieczeństwa przy wybiegach, elementy zabezpieczające i podtrzymujące dla obiektów architektonicznych lub elementy poręczy.

 

Firma ciągle się rozwija I zwiększa swój udział w rynku. Stawia wysokie wymagania w stosunku do swoich pracowników i w związku z tym wspiera także ich dalsze dokształcanie i rozwój zawodowy. Wszyscy pracownicy pracują w tych samych warunkach, bazujących na poszanowaniu ludzkiej godności i wzajemnym zaufaniu.

 

Kultura organizacji nastawiona jest na otwartą, przyjazną współpracę i partnerstwo. Płaska struktura organizacyjna sprzyja wymianie informacji i szybkiemu podejmowaniu kluczowych decyzji.

 

Oferta

Na tym stanowisku nasz Klient oferuje bardzo dobre warunki pracy, narzędzia niezbędne do realizacji zadań (samochód, laptop, telefon) oraz wynagrodzenie adekwatne do tego stanowiska oraz wyników. Współpraca w oparciu o umowę o pracę.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV

za pomocą przycisku "APLIKUJ TERAZ".

 

 

Na dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

1.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska z siedzibą w Gdańsku na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.

2.Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez HR LINE Magdalena Kozłowska siedzibą w Gdańsku na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

3.Zostałam/łem poinformowana/ny przez Administratora Danych Osobowych, tj. HR LINE Magdalena Kozłowska. z siedzibą w Gdańsku (kontakt: ul.Świętokrzyska 126/22, 80-180 Gdańsk) o tym, że:

• Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO).
• Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
• Dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez 3 lata od dnia przesłania CV.
• Moje dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

Poznaj

HR Line Magdalena Kozłowska

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy 
Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Praca Przedstawiciel Handlowy