Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Warmińsko-mazurskie
Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

TRADA
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
5362 dni temu

Ogłoszenie numer: 74460, z dnia 2009-09-17

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem firmy TaeguTec w Polsce północnej, która zajmuje się produkcją składanych i monolitycznych narzędzi skrawających.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych i utrzymywanie dobrych kontaktów z obecnymi klientami

Wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży narzędzi skrawających
  • umiejętność budowania i utrzymywania długotrwałych relacji z klientem
  • samodzielność i umiejętność realizowania planów
  • praktyczna znajomość obsługi komputera
  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywacyjny system płacy
  • stanowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • samochód służbowy, komputer, telefon