Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Przedstawiciela Handlowego - Regionalnego

P.P.H. "LEMAR" Sp. z o.o.
mazowieckie, na teren Mazowsza
praca stacjonarna
5944 dni temu

Ogłoszenie numer: 41114, z dnia 2008-03-07

www.lemar.poznan.pl

Miejsce pracy: mazowieckie, na teren Mazowsza

Opis stanowiska

  • nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami
  • realizacja planów sprzedaży
  • doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
  • monitorowanie należności
  • Wymagania

  • samodzielność
  • dyspozycyjność
  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość rynku budowlanego
  • Oferujemy

  • ciekawą i samodzielną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia zależne od wyników pracy
  • oferta dla dwóch pracowników
  • szkolenia produktowe
  • samochód służbowy, laptop, telefon