Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Zachodniopomorskie
Przedstawiciela Handlowego

"Polimarky" Marek Kyc Spółka Jawna
zachodniopomorskie, Pomorskie / Kujawsko-Pomorskie / Warmińsko-Mazurskie
praca stacjonarna
5442 dni temu

Ogłoszenie numer: 68277, z dnia 2009-06-23

zatrudni:

Miejsce pracy: zachodniopomorskie, Pomorskie / Kujawsko-Pomorskie / Warmińsko-Mazurskie

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie należało:
  • Obsługa dotychczasowych klientów.
  • Aktywne poszukiwanie klientów z branży instalacyjno-grzewczej.
  • Utrzymywanie z nimi stałych kontaktów.
  • Realizacja założonych planów sprzedaży.
  • Monitorowanie należności.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy w branży instalacyjnej.
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych i znajomość rynku.
  • Umiejętność budowania relacji z klientami.
  • Silna motywacja do pracy.
  • Sprawna obsługa komputera.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Dobre warunki finansowe i motywacyjny system wynagradzania.
  • Pewność pracy w stabilnej firmie.
  • Możliwość systematycznego podnoszenia kwalifikacji handlowych i produktowych.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon.