Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawicieli Handlowych|do działu kontaktów z klientem

VARIUS S.C. Jacek Głuchowski Agnieszka Swadźba-Głuchowska
małopolskie, śląskie
praca stacjonarna
5433 dni temu

Ogłoszenie numer: 68411, z dnia 2009-06-26

Varius to działająca od ponad 12 lat na rynku agencja reklamowa specjalizująca się w produkcji materiałów BTL, odzieży promocyjnej ,druku wielkoformatowego oraz druku na wszelkich podłożach.

Obecnie poszukujemy:

Przedstawicieli Handlowych
do działu kontaktów z klientem

Miejsce pracy: małopolskie, śląskie

Opis stanowiska

Wybrane osoby będą odpowiedzialne za realizację celów i strategii firmy na określonym terenie oraz za kompleksową obsługę klientów w zakresie sprzedaży produktów na podległym regionie.

Wymagania

Poszukujemy:

Poszukujemy osób zmotywowanych które chcą pracować w dynamicznie rozwijającej się firmie i same decydować o swoich zarobkach. Stawiamy na zaangażowanie i chęć rozwijania swoich umiejętności oraz związania swojej kariery z działem sprzedaży Varius.

Od Kandydatów oczekujemy:
  • doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • znajomości rynku lokalnego,
  • znajomość i runku reklamy będzie dodatkowym atutem,
  • wykształcenia min. średniego,
  • dobrych umiejętności organizacyjnych,
  • kreatywności,
  • odpowiedzialności,
  • uczciwości,
  • samodyscypliny,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

Naszym pracownikom oferujemy stałą pracę, możliwości zarabiania i rozwoju, osiągnięcia sukcesu zawodowego, szkolenia przygotowujące do pracy, możliwość atrakcyjnych zarobków zależnych tylko od własnej motywacji i chęci uczenia się.

ciekawą i odpowiedzialną pracę,
  • samochód służbowy,
  • wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji i osiągnięć,
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego.