Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Przedstawicieli handlowych ds. sieci|Przedstawicieli handlowych ds. rynku tradycyjnego

YORK Sp. z o.o.
małopolskie, Wszystkie województwa
praca stacjonarna
5580 dni temu

Ogłoszenie numer: 56135, z dnia 2009-02-05

Wiodący na polskim rynku producent artykułów gospodarstwa domowego przeznaczonych do utrzymywania czystości poszukuje na terenie całego kraju kandydatów na stanowiska:

Przedstawicieli handlowych ds. sieci
Przedstawicieli handlowych ds. rynku tradycyjnego

Miejsce pracy: małopolskie, Wszystkie województwa

Opis stanowiska

  • realizacja planu sprzedaży na powierzonym terenie,
  • budowanie pozytywnego wizerunku marki,
  • budowanie długoterminowych, efektywnych relacji z klientami,
  • prowadzenie działań promocyjnych,
  • dbałość o jakościową dystrybucję produktów.

Wymagania

  • komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się,
  • przebojowość i ukierunkowanie na cel,
  • samodzielność, dobra organizacji pracy oraz własna inicjatywa,
  • odpowiedzialność i rzetelność,
  • prawo jazdy kategorii B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu osobowego.

Oferujemy

  • odpowiedzialną i ciekawą pracę w przyjaznym, dobrze zorganizowanym zespole,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • pracę w stabilnej firmie,
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, laptop,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet szkoleń.