Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kompleksowa obsługa prawno-medyczna osób poszkodowanych w wypadkach.

Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych to kompleksowe i natychmiastowe  usługi medyczne  dopasowane do potrzeb Klienta - Pacjenta. Zespół  Partnerów CNOiUM świadczy profesjonalne usługi z zakresu opiniowania i orzecznictwa.

Pragniemy sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, niosąc im pomoc także w szybkim znalezieniu fachowego wsparcia w zakresie leczenia, rehabilitacji, pielęgnacji i opieki. Pragniemy pokierować nimi tak, by odpowiednio do swoich potrzeb otrzymali kompleksową pomoc dostosowaną do indywidualnej sytuacji, powstałej wskutek uszkodzenia ciała lub rozstroju zdrowia. Bardzo często osoby ranne w wypadkach potrzebują kompleksowej pomocy z dnia na dzień.

W związku z dynamicznym rozwojem Centrum Niezależnego Orzecznictwa i Usług Medycznych poszukuje obecnie do współpracy specjalistów:

PSYCHOLOG

Nr Ref.: PSYCHOLOG/I/2011/CNOIUM

Zadania:
  • wydawanie opinii psychologicznych skierowanych Pacjentów,
  • terapia,
  • konsultacje merytoryczne z CNOiUM.
Wymagania:
  • magister psychologii ze specjalizacją z psychologii klinicznej i/lub z certyfikatem psychotraumatologa,
  • magister psychologii sądowej,
  • magister psychologii – specjalizacja w zakresie interwencji kryzysowej,
  • dwuletnie doświadczenie w wykonywaniu opinii psychologicznych dla osób z zespołem stresu pourazowego,
  • prawo wykonywania zawodu,
  • dyplom ukończenia specjalizacji,
  • mile widziane dodatkowe uprawnienia i licencje z zakresu orzecznictwa,
  • dostęp do komputera i faksu.
    Oferujemy:
    • umowę o współpracę,
    • atrakcyjne warunki finansowe,
    • bezpłatną promocję usług Partnera CNOiUM,
    • nie jest wymagana działalność gospodarcza,
    • rozpoczęcie współpracy nie wiąże się z żadnymi kosztami (opłatami).
    Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

    Szukaj pracy według:

    Dolnośląskie:
    Wrocław (576)
    Wałbrzych (38)
    Legnica (52)
    Kujawsko-pomorskie:
    Bydgoszcz (148)
    Toruń (93)
    Lubelskie:
    Lublin (103)
    Chełm (22)
    Lubuskie:
    Łódzkie:
    Małopolskie:
    Kraków (782)
    Tarnów (33)
    Nowy Sącz (34)
    Mazowieckie:
    Warszawa (1671)
    Radom (58)
    Płock (35)
    Opolskie:
    Opole (111)
    Nysa (20)