Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Python Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

2 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie zaawansowanych systemów webowych,
  • Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym,
  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu,
  • Używanie zaawansowanych technologii związanej z językiem Python do produkcji oprogramowania,
WYMAGANIA
  • Dobrej znajomości Python (framework Django),
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych i testów integracji,
  • Umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji (preferencyjnie GIT),
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z warstwą serwerową aplikacji webowych,
  • Komunikatywny poziom języka angielskiego,
  • Umiejętności analitycznego myślenia, kreatywności.
  • Mile widziane: znajomość PostgreSQL, Tornado, Redis, Celery, doświadczenie w pracy z Docker, JIRA / YouTrack.
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Pakiet relokacyjny
  • Pracę w najnowszych technologiach
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia
  • Prywatną opiekę medyczną

Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę!

Poznaj

«Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!» Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami: • Intitek for Industry : transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista Python

Python to interpretowany język programowania, zbliżony w swym zastosowaniu i budowie do języka Perl i funkcjonujący na licencji OpenSource. Główne cechy Pythona to automatyczne zarządzanie pamięcią i dynamiczny system typów. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub środowiska ...
Programista Python Praca Programista Python

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest INTITEK Polska Sp. z o.o..