Python Developer

INTITEK Polska Sp. z o.o.

Gdańsk, Gdynia, Sopot

1 godz. temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Tworzenie zaawansowanych systemów webowych,
  • Rozbudowa istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym,
  • Wytwarzanie wysokiej jakości kodu,
  • Używanie zaawansowanych technologii związanej z językiem Python do produkcji oprogramowania.

ZADANIA:

  • Rozwijanie istniejących aplikacji z wykorzystaniem najnowszych technologii,
  • Wdrożenia systemów dla Klientów z branży finansowej, telekomunikacyjnej, mediów i sportowej.
WYMAGANIA
  • Dobrej znajomości Python (framework Django)
  • Znajomość PostrgreSQL,
  • Umiejętności pracy i rozumienia zagadnień z Docker, docker-compose,
  • Podstawowej znajomości HTML5, JS, i CSS,
  • Umiejętności pisania testów jednostkowych i testów integracji,
  • Znajomość GIT oraz zasad git-flow,
  • Znajomości podstawowych poleceń w systemie Linux,
  • Znajomość CI/CD,
  • Komunikatywny język angielski.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Tornado, Redis, Celery, RabbitMQ, Elasticsearch, Graylog,
  • Doświadczenie w pracy z Kubernetes,
  • Doświadczenie w pracy z Google Cloud Platform,
  • Doświadczenie w pracy z JIRA / YouTrack.
OFERUJEMY
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B,
  • Pakiet relokacyjny,
  • Pracę w najnowszych technologiach,
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach,
  • Profesjonalne szkolenia,
  • Prywatną opiekę medyczną.

Dołącz do Happy Digital World wysyłając nam swoją kandydaturę!

Poznaj

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej w dziedzinach związanych z trzema obszarami:

  • Intitek for Industry: transport, energetyka, telekomunikacja, przemysł ciężki
  • Intitek for Manufacturing : projektowanie, realizacja i uruchamianie maszyn testujących
  • Intitek for People : web, aplikacje, IoT, big data

W Grupie Intitek łączymy liczne zasoby i talenty osób, które codziennie tworzą innowacyjne rozwiązania w zakresie cyfryzacji. Zachęcamy do uwolnienia swojej kreatywności po to, by sprostać najbardziej wymagającym Projektom. Dołącz do naszego Happy Digital World! Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

Poznaj stanowisko: Programista Python
Python to interpretowany język programowania, zbliżony w swym zastosowaniu i budowie do języka Perl i funkcjonujący na licencji OpenSource. Główne cechy Pythona to automatyczne zarządzanie pamięcią i dynamiczny system typów. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub środowiska ...
Praca Programista Python