Ratownik medyczny / Kierowca - branża medyczna

LEVEL WORK

Kościerzyna, Dzierżążno

44 dni temu

Agencja Pracy LEVEL WORK
wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia nr  Certyfikatu 10944/17663

W ramach akcji #szukamymedyka dla Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie
poszukujemy Kandydata/ki na stanowisko:

Ratownik medyczny / Kierowca
branża medyczna
Miejsce pracy: Kościerzyna, Dzierżążno
Nr ref.: FIZJO/2020
Opis stanowiska:
  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych w zakresie kierowcy ratownika medycznego lub ratownictwa medycznego.
Wymagania:
  • kwalifikacje ratownika medycznego,
  • prawo jazdy kat. B i uprawnienia do kierowania pojazdem uprzywilejowanym.
Oferujemy:
  • umowę kontraktową/zlecenie,
  • atrakcyjne warunki finansowe (wyższa stawka godzinowa za udzielanie świadczeń stacjonarnych w SOR),
  • pracę w przyjaznej atmosferze.
  • bezpośrednie zatrudnienie w szpitalu.
Poznaj stanowisko: Ratownik Medyczny
Ratownik medyczny jest osobą, której obowiązkiem jest świadczenie pomocy medycznej przy użyciu dostępnego sprzętu, szczególnie w przypadku wystąpienia zagrożenia życia lub zdrowia innych osób. Zadania te polegają m.in. na udzielaniu pierwszej pomocy, podtrzymywaniu funkcji życiowych i opiece w trakcie transportu do szpitala. Po przybyciu na miejsce zdarzenia ocenia on stan zdrowia poszkodowanych, zabezpiecza teren i ...
Praca Ratownik Medyczny