Real Estate Supervisor
EPCM Executive Search
opolskie
specjalista (mid)
umowa o pracę
rekrutacja online
1 dzień temu

Globalna marka z branży retail, jedna z najlepiej rozpoznawalnych w branży, poszukuje osoby na stanowisko Real Estate Supervisor. Zatrudniona osoba będzie współpracować z Zespołem Nieruchomości w ramach Działu Rozwoju Biznesu i będzie odpowiedzialna za poszukiwanie i zabezpieczanie nieruchomości i działek inwestycyjnych pod przyszłe obiekty. Firma zapewnia dużą samodzielność, decyzyjność oraz realne możliwości rozwoju.

Zakres zadań:
  • Wykonywanie indywidualnego planu nieruchomości poprzez wyszukiwanie gruntów oraz lokali komercyjnych pod nowe lokalizacje;
  • Gromadzenie i analizowanie informacji o nieruchomościach, w tym w szczególności: dokumentację formalno-prawną dotyczącą praw do nieruchomości, dokumentację planistyczną, dostępność mediów, uwarunkowania lokalne, atrakcyjność z punktu widzenia potrzeb firmy itp.;
  • Tworzenie i przeprowadzanie przed Zespołem i Kierownictwem prezentacji potencjalnych nieruchomości;
  • Prowadzenie wstępnych negocjacji warunków transakcji;
  • Koordynowanie prac zmierzających do zawarcia umowy poprzez współpracę z innymi działami firmy.
Oczekiwania wobec kandydata:
  • Kilkuletnie doświadczenie zdobyte w dziale Nieruchomości międzynarodowej spółki (doświadczenie w branży FMCG lub Retail będzie dużym atutem);
  • Doświadczenie w prowadzeniu negocjacji;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Umiejętność nawiązywania trwałych biznesowych relacji, wysoka komunikatywność;
  • Gotowość do pracy w terenie;
  • Praktyczna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (tworzenie dokumentacji, czytanie i pisanie);
  • Dobra organizacja pracy i wysokie poczucie odpowiedzialności nad prowadzonymi projektami;
  • Kreatywność, pozytywne nastawienie do wykonywanej pracy.
Klient oferuje:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie przy współpracy w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju kompetencji zawodowych we współpracy z dynamicznie rozwijającą się międzynarodową firmą;
  • Świetną atmosferę pracy, pozytywnie nastawiony zespół.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: APLIKUJ TERAZ

?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.

Poznaj

EPCM to zespół konsultantów executive search prowadzących rekrutacje na kluczowe pozycje w wiodących firmach z branży budowlanej oraz nieruchomości. W swoim doświadczeniu mamy zrealizowane procesy rekrutacyjne na takie stanowiska jak CEO, Branch Director, Business Development Director, Development Director, Technical Director, Operations Director, Project Director, Development Manager, Project Manager, Facility Manager, Site Manager, Works Manager, Site Engineer, Senior Architect, Team Leader, Project Consultant, Senior Design Engineer, Senior Consultant, etc. Koncentrujemy się na takich obszarach jak branża deweloperska, nieruchomości, budownictwo, projektowanie i architektura oraz usługi konsultingowe. Prowadzimy rekrutacje na terenie całego kraju, a także mamy doświadczenie w rekrutacjach zagranicznych.