Realizator dźwięku

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Kraków

1 dzień temu

Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/21/0022
OBOWIĄZKI:
- przygotowanie dokumentacji realizacyjnej dźwięku przy współpracy z reżyserem i realizatorem programu - przeprowadzenie nagrań słownych, muzycznych i efektów dźwiękowych; - przygotowanie wszelkiego rodzaju efektów dźwiękowych za pomocą montażu bądź przez dobieranie w taśmotece umowa o dzieło, wynagrodzenie min. 2800 pln brutto/m-c
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

znajomość programów: Pro Tools, Adobe Audition, Apple Logic

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Umowa o dzieło

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Dane kontaktowe:

Monika Korbiel
126868143

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie z pok. 103A

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Poznaj stanowisko: Realizator Dźwięku
Realizator dźwięku jest osobą odpowiedzialną za techniczną i artystyczną stronę realizacji dźwięku w trakcie koncertów i imprez prowadzonych przy użyciu sprzętu nagłośnieniowego lub w studiu nagrań, w studiu radiowym czy telewizyjnym. Jego zadaniem jest uzyskanie odpowiedniego brzmienia dźwięku. W tym celu musi znać scenariusz obsługiwanego wydarzenia. W przypadku większych przedsięwzięć musi ściśle współpracować z reżyserem ...
Praca Realizator Dźwięku