Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   pomorskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Redaktor Pomorskie
Redaktor merytoryczny

ODDK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa
pomorskie, Gdańsk - Oliwa
praca stacjonarna
1163 dni temu

Ogłoszenie numer: 4221917, z dnia 2021-02-18

ODDK Sp. z o.o. Sp. k. – wiodący wydawca specjalistycznych poradników z zakresu prawa, podatków, finansów, rachunkowości, prawa pracy, bhp, zarządzania i marketingu.

Poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: pomorskie, Gdańsk - Oliwa

Opis stanowiska

  • rozwój oferty wydawniczej - kreowanie i wdrażanie projektów wydawniczych,
  • pozyskiwanie autorów, przygotowywanie umów wydawniczych,
  • współdziałanie z autorami w opracowywaniu zakresu, treści i formy publikacji,
  • recenzje tekstów przychodzących,
  • nadzór i koordynacja procesu wydawniczego,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych do celów promocji i marketingu wydawnictwa.

Wymagania

  • wysoki poziom znajomości przynajmniej jednej z dziedzin specjalizacji Wydawnictwa (np. prawo gospodarcze zagadnienia podatkowe, finanse, rachunkowość),
  • orientacja w bieżących problemach życia gospodarczego,
  • wykształcenie wyższe – preferowani absolwenci kierunków: ekonomia, prawo, zarządzanie,
  • mile widziane dodatkowe kwalifikacje zawodowe potwierdzające pasję poznawczą, np. aplikacje prawnicze, studia doktoranckie, ukończenie specjalistycznych szkoleń,
  • kreatywność, łatwość nawiązywania kontaktów, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • inicjatywa, duża samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy,
  • umiejętność sprawnego redagowania tekstów,
  • biegła znajomość obsługi komputera.

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w zespole redakcyjnym jednego z największych wydawców literatury ekonomiczno-prawnej w Polsce,
  • kreatywną i przyjazną atmosferę pracy w otoczeniu wyjątkowych współpracowników,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji (ponad 30 lat na rynku),
  • możliwość rozwijania zainteresowań i poszerzania umiejętności zawodowych.