Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
REDAKTOR MOTORYZACYJNY - PORTAL INTERNETOWY POŚWIĘCONY SUBARU IMPREZA ORAZ MITSUBISHI EVO (4TURBO)

4turbo sp.zo.o.
mazowieckie, Katowice, Warszawa
praca stacjonarna
5691 dni temu

Ogłoszenie numer: 51198, z dnia 2008-10-22

Redakcja składa się obecnie z Redaktora Naczelnego oraz współpracowników w postaci dziennikarzy oraz fotografów. Głównym zakresem zadań Redaktora Motoryzacyjnego będzie przygotowywanie artykułów (news-ów) dotyczących bieżących wydarzeń ze świata Impreza & Evo, relacji z imprez oraz publikowanie ich na portalu pod kierunkiem Redaktora Naczelnego.

Miejsce pracy: mazowieckie, Katowice, Warszawa

Nr Ref.: 02/08/RM

Opis stanowiska

Poszukujemy osób zainteresowanych współpracą w charakterze Redaktora Motoryzacyjnego w niedawno powstałym portalu internetowym 4TURBO, poświęconym głównie samochodom marki Subaru Impreza oraz Mitsubishi Evo.

Wymagania

Profil idealnego kandydata: - student (pref. dziennikarstwo, polonistyka) - lekkie pióro - szeroka wiedza z dziedziny motoryzacji (wiedza n.t. Subaru Impreza oraz Mitsubishi Evo będzie dodatkowym atutem) - minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego - dostęp do Internetu

Oferujemy

Jeśli jesteś młodym, kreatywnym człowiekiem interesującym się motoryzacją, a w szczególności rajdami, wyścigami lub rallycrossem - zapraszamy, u nas możesz zdobyć ciekawe doświadczenie oraz dołączyć do zespołu 4TURBO, grona prawdziwych entuzjastów motoryzacji.