Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
REDAKTOR PROWADZĄCY SERWISY WWW/ PROJECT MANAGER

Edgard
mazowieckie
praca stacjonarna
5400 dni temu

Ogłoszenie numer: 75807, z dnia 2009-09-02

Edgard

Wydawnictwo Edgard istnieje od 1996 roku, jest czołowym producentem publikacji do nauki języków obcych (m.in. serii Profesor Henry, Audio Kurs).

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: - projektowanie nowych funkcjonalności oraz opieka nad serwisami internetowymi - organizacja i nadzorowanie całości procesu przygotowania materiałów do publikacji (współpraca z autorami, tłumaczami, redaktorami i in.) - koordynacja prac programistycznych i wdrożeniowych - podejmowanie możliwych działań rozwojowych i promocyjnych

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie wyższe - min.2 lata doświadczenia w zarządzaniu projektami internetowymi - podstawowa znajomość technologii internetowych - nowoczesne spojrzenie na zarządzanie portalem - dobra znajomość języka angielskiego - kreatywność i inicjatywa w działaniu - zaangażowanie w rozwój firmy - umiejętność organizowania pracy, nastawienie na realizację zadań w terminie

Oferujemy

Oferujemy: - pracę w zgranym i dynamicznym zespole - możliwość rozwoju zawodowego - udział w ciekawych projektach