Redaktor prowadzący

Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Bartoszyce

7 dni temu

Miejsce pracy: Bartoszyce
Numer: StPr/19/0751
OBOWIĄZKI:
prowadzenie programu radiowego, przygotowanie serwisów informacyjnych, praca dziennikarska na terenie miasta i gminy Bartoszyce
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Miejsce pracy:

Bartoszyce

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

do 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grota Roweckiego 1, 11-200 Bartoszyce, powiat: bartoszycki, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Teresa Michalkiewicz
olbapos4@pupbartoszyce.pl
897620674

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

wniosek w ramach prac interwencyjnych - Art. 56 ust. 2

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bartoszycach

Poznaj stanowisko: Speaker radiowy
Speaker radiowy – osoba, która zapowiada kolejne punkty programu oraz czyta na antenie powierzone mu teksty (np. wiadomości). Najistotniejszym zadaniem w pracy speakera jest bezbłędne odczytanie powierzonych mu tekstów. Przed ich odczytaniem sprawdza ich konstrukcję gramatyczną i stylistyczną oraz wyjaśnia z autorem lub redaktorem programowym wszelkie wątpliwości. ...
Praca Speaker radiowy