Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Redaktor tekstów (autor)

KODA plus s.r.o.

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 1957382, z dnia 2018-04-16

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Szukamy osób z wyższym wykształceniem do opracowywania różnego typu materiałów i informacji do referatów, prac semestralnych, licencjackich, magisterskich, do pisania tekstów na strony internetowe, artykułów, recenzji, tłumaczeń z różnych języków obcych, ze wszystkich typów szkół i wszystkich studiowanych kierunków.

Wymagania

  • Znajomość danego kierunku, aby opracować i znaleźć informacje
  • Umiejętność wyszukiwania pierwszorzędnych i aktualnych informacji
  • Codzienny dostęp do Internetu
  • Solidność i dotrzymywanie terminów
  • U tłumaczy odpowiednie doświadczenie i certyfikaty (świadectwa)

Oferujemy

  • Ciekawe pieniężne wynagrodzenie
  • Możliwość pracy w domu
  • Możliwość wyboru ilości i typu prac
  • Legalną współpracę w postaci umowy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

Poznaj stanowisko: Copywriter

Copywriter to osoba zajmująca się pisaniem tekstów wykorzystywanych w reklamach prasowych, radiowych, telewizyjnych oraz w ulotkach, broszurach itp. Copywriter współtworzy reklamę razem z dyrektorem kreatywnym, grafikiem, innymi członkami zespołu kreatywnego. Zawód copywritera łączy w sobie umiejętności artystyczne, językowe, wiedzę psychologiczną i socjologiczną, ...
Copywriter Praca Copywriter

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

Dodatkowe informacje

- Wymagane pola

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (587)
Wałbrzych (43)
Legnica (62)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (122)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (116)
Chełm (18)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (839)
Tarnów (38)
Nowy Sącz (33)
Mazowieckie:
Warszawa (1667)
Radom (64)
Płock (33)
Opolskie:
Opole (112)
Nysa (11)