Najnowsze oferty pracy

  • Copywriter / Redaktor

    Freelance Editing Group   lubuskie    praca zdalna
    siedziba firmy: Wielka Brytania
    specjalista junior / mid / senior  umowa zlecenie  część etatu / tymczasowa/dodatkowa  rekrutacja online  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 godz.
    Na stanowisko redaktora, poszukujemy osób mających doświadczenie w pisaniu prac naukowych, artykułów naukowych i t.d. na rożne tematy oraz z różnych kierunków, zaczynając od nauk humanistycznych i do prac inżynierskich. Współpraca na podstawie umowy zlecenia lub umowy freelancereskiej...
Zobacz więcej ofert pracy

Redaktor

Wydawnictwo Podatkowe GOFIN Sp. z o.o.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
4058 dni temu

Ogłoszenie numer: 264040, z dnia 2013-03-27

poszukuje specjalistów na stanowisko:

Redaktor

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

poszukujemy redaktorów z zakresu:

  • podatku dochodowego
  • podatku VAT
  • rachunkowości
  • prawa pracy
  • emerytur, rent i zasiłków

Wymagania

  • doskonała znajomość przepisów prawnych
  • umiejętność redagowania tekstów
  • wykonywanie pracy w siedzibie wydawnictwa