Referent ds. księgowości

KwangDuck Poland Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

12 dni temu

Kwang Duck A&T Co. Ltd. jest znanym na całym świecie liderem produkcji części samochodowych za pomocą metod wtrysku i rozdmuchu. Nasi klienci są producentami najbardziej popularnych samochodów i części samochodowych.

Do naszego oddziału w Tarnowskich Górach poszukujemy członków zespołu, którzy chcą pomóc nam w realizacji naszej misji Together We Win i zapewnić naszym klientom najwyższą jakość sprzedawanym produktów.

Firma Kwangduck Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach poszukuje:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry
Opis stanowiska:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na w/w stanowisku należeć będzie m.in.:

  • Weryfikacja formalna i rachunkowa dokumentów księgowych,
  • Wsparcie działu księgowego w bieżącym wykonywaniu obowiązków
  • Monitoring statusu dokumentów w elektronicznym obiegu dokumentów oraz koordynacja procesu ich akceptacji
  • Telefoniczna obsługa Partnerów biznesowych dotycząca faktur i rozliczeń
Od Kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
  • Terminowość w realizacji zadań,
  • Rzetelność, dokładność,
  • Znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Word i MS Excel,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego – poziom komunikatywny.
  • Wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe – ekonomia, rachunkowość
  • Mile widziane osoby po studiach lub po szkole średniej bez doświadczenia
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości,
Zainteresowanym kandydatom oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Umowę na pełny etat
  • Profesjonalne przeszkolenie i wdrożenie do pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w szkoleniach podnoszących kwalifikacje
  • Posiłek w formie dwu daniowego obiadu dla każdego pracownika
  • Ubezpieczenie grupowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się
tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji
za pomocą przycisku:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Poznaj

Specjalista do spraw księgowości jest osobą zaangażowaną w prowadzenie księgowości firmy lub instytucji. Osoba zatrudniona na tym stanowisku jest odpowiedzialna za bieżące ewidencjonowanie operacji księgowych, kontroluje prowadzone przez firmę operacje finansowe pod kątem ich poprawnego księgowania. Specjalista ds. księgowości jest jednym z członków zespołu, powołanego do organizowania księgowości instytucji lub firmy, ze swoich ...
Praca Specjalista ds. Księgowości