Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Regionalny Asystent/ka Sprzedaży

Guard Systems Polska S.A.
małopolskie
praca stacjonarna
5028 dni temu

Ogłoszenie numer: 108424, z dnia 2010-07-29

zajmuje się namierzaniem i odzyskiwaniem skradzionych obiektów, w Polsce działa od 1997 roku. Poszukujemy:

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • budowanie jak najlepszych relacji z dotychczasowymi klientami,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych i zawieranie umów
  • raportowanie wyników swojej pracy do Area Sales Managera

Wymagania

  • wiek do 26 lat
  • min 1- 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie zawodowe w sprzedaży na rynku B2B
  • wykształcenie min średnie
  • mile widziana znajomość branży motoryzacyjne, i/lub budowlanej,
  • samodzielność w działaniu, dynamizm oraz dobra organizacja czasu pracy,
  • prawo jazdy w kat. B (w trakcie okresu próbnego konieczny własny samochód).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju i stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole.