Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Regionalny Doradca Klienta

Mar-Med Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4738 dni temu

Ogłoszenie numer: 148720, z dnia 2011-05-30

Oferujemy ciekawą, wymagającą pracę w dynamicznym środowisku rozwojowego, stabilnego przedsiębiorstwa, możliwość rozszerzania wiedzy zawodowej.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Pozyskiwanie oraz profesjonalna obsługa klientów
  • Budowanie trwałych relacji z klientami strategicznymi
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Realizacja wyznaczonych celów
  • Opracowywanie codziennych planów wizyt
  • Zapewnienie wsparcia dla działań marketingowych kierowanych do klienta
  • Monitorowanie i raportowanie działań konkurencji
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze klietów
  • Miejsce pracy na terenie woj.: wielkopolskie i lubuskie lub pomorskie i zachodniopomorskie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i chęć podnoszenia kwalifikacji
  • Umiejętność nawiązywania dobrej komunikacji w kontaktach międzyludzkich
  • Umiejętność radzenia sobie z trudnymi klientami
  • Znajomość obsługi komputera i aplikacji Microsoft Office
  • Prowo jazdy kat. B