Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Sp. z o.o.   Olsztyn    praca mobilna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    2 dni
    Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla...
Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Dyrektor Regionalny Lubuskie
Regionalny Dyrektor Handlowy

ABC Polskiej Gospodarki sp. z o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
2845 dni temu

ABC Polskiej Gospodarki Sp. z o.o. jest silną międzynarodową marketingową spółką, która od 20 lat z sukcesami działa na rynku europejskim.
Aktualnie chcielibyśmy rozszerzyć swoją drużynę o komunikatywne i świadome celu osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. lubuskie
Nr Ref.: RDH/mazowieckie/Warszawa

Zadania:
  • Monitoring rynku w wyznaczonym regionie
  • Budowanie długotrwałych stosunków handlowych z klientami,
  • Analizy potrzeb klientów i propozycje rozwiązań
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Ścisła współpraca w ramie naszej spółki
  • Zarządzanie zespołem sprzedażowym (delegowanie zadań, wyznaczanie celów, nadzór nad ich realizacją, motywowanie, rekrutacja)
Wymagania:
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Doświadczenie w zarządzaniu strukturami handlowymi oraz w pracy z kluczowymi klientami
  • Wiara w siebie, energia do pracy, wiarygodność
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i prezentacyjne
  • Profesjonalizm w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność zainteresowania klienta
  • Poczucie celu i wytrwałość
  • Prawo jazdy kat. B
Oferujemy:
  • Ciekawą i samodzielną pracę w  dynamiczne i stale rozwijającej się spółce
  • Szkolenie w zakresie marketingu i sprzedaży na najwyższym poziomie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Rozwój osobisty i zawodowy
  • Elastyczność czasową
  • Współpraca z właścicielami najlepszych czeskich i zagranicznych firm
  • Niezbędne narzędzia pracy + samochód służbowy
  • Wsparcie asystentki