Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży w marce House

LPP S.A.

Pomorskie

6 dni temu

Jesteśmy firmą o międzynarodowym zasięgu, która od ponad 20 lat z sukcesem działa w branży odzieżowej. Zarządzamy pięcioma rozpoznawalnymi markami: RESERVED, CROPP, HOUSE, MOHITO i SINSAY.
Dzięki sieci ponad 1700 salonów docieramy do milionów klientów w Europie, Azji i na Bliskim Wschodzie. W naszych biurach i strukturach sprzedaży tworzymy miejsca pracy dla ponad 22 tys. osób.

 Kraje Europy środkowo- wschodniej

TWOIM ZADANIEM BĘDZIE:

  • Kształtowanie i realizacja polityki handlowej marki House we wszystkich podległych rynkach (kraje Europy środkowo- wschodniej)
  • Zarządzanie zespołem Regionalnych Kierowników Sprzedaży, efektywne delegowanie zadań i stały monitoring poziomu ich realizacji.
  • Zarządzanie i kontrola budżetu kosztowego
  • Nadzór operacyjny nad realizacją celów sprzedażowych we wszystkich podległych rynkach.
  • Rozwój zespołu handlowego: rozwój kompetencji zespołu sprzedażowego, rekrutacja nowych pracowników, wytyczanie standardów i ocena efektywności pracy podległego teamu
  • Monitorowanie zmian na rynkach, inicjowanie usprawnień oraz optymalizacja procesów biznesowych
SZUKAMY OSOBY, KTÓRA:
  • Posiada minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym pracy lub na stanowisku regionalnym w branży Fashion
  • Posiada wysokie kompetencje menadżerskie, przedsiębiorczość, dynamizm oraz systematyczność i konsekwencję w działaniu
  • Umiejętnie buduje i motywuje zespól oraz dba o jego rozwój
  • Posiada wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz świetną organizację pracy własnej.
  • Jest nastawiona na realizację ambitnych celów biznesowych
  • Posiada prawo jazdy kat. B
  • Jest dyspozycyjna i gotowa do odbywania częstych podróży służbowych
  • Zna język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

  • Stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym.
  • Pracę w firmie o jasnych i przejrzystych wartościach, które budują naszą kulturę organizacyjną.
  • Kompleksowe szkolenie i możliwość dalszego rozwoju.
  • Samodzielne stanowisko pracy z dużą swobodą działania.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym.
  • Szeroki pakiet benefitów (prywatna opieka zdrowotna, karta sportowa, talony zniżkowe, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach).
  • Narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon kom.).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy,| niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883).

Poznaj

LPP S.A.

Dlaczego warto?

Jesteśmy polską, społecznie odpowiedzialną firmą rodzinną, która od ponad 25 lat pomaga swoim klientom w wyrażaniu emocji i spełnianiu marzeń poprzez wygląd. Naszą pasją jest projektowanie ubrań dla tych, którzy cenią modę, piękno i estetykę. To dla nich stworzyliśmy 5 marek odzieżowych - Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Nasze oryginalne i pełne inspiracji kolekcje prezentujemy już w 23 krajach Europy, Azji i Afryki (w ponad 1700 salonach stacjonarnych i w ponad 50 sklepach internetowych).

Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Dziś tworzy go ponad 25 tysięcy utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!

Proces rekrutacji

KrokAplikowanie
KrokTesty i zadania praktyczne
KrokRozmowa kwalifikacyjna
KrokInformacja zwrotna

Poznaj stanowisko: Dyrektor Handlowy

Dyrektor Handlowy - to osoba odpowiedzialna za politykę handlową firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zarządzanie działem handlowym, operacyjne organizowanie i kontrolowanie pracy działu handlowego, opracowywanie strategii i planów sprzedaży oraz nadzór nad ich realizacją, inicjowanie i podejmowanie decyzji zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży, pozyskiwanie nowych ...
Dyrektor Handlowy Praca Dyrektor Handlowy

Aplikujesz na ogłoszenie