Najnowsze oferty pracy

  • Regionalny Dyrektor Sprzedaży

    Timac Agro Polska Sp. z o.o.   Olsztyn    praca mobilna
    menedżer / dyrektor  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Twój zakres obowiązków Budowanie i zarządzanie zespołem Doradców Techniczno-Handlowych w sposób indywidualny, przy wykorzystaniu dedykowanych narzędzi wspierających ten proces, Dbanie o rozwój regionu, m.in. poprzez organizację szkoleń, konferencji czy spotkań polowych dla...
Zobacz więcej ofert pracy

Regionalny Dyrektor Sprzedaży

Ayming
mazowieckie
praca stacjonarna
2334 dni temu

Ayming to międzynarodowa grupa doradcza, powstała z połączenia Alma Consulting Group i Lowendalmasaï, świadcząca usługi Business Performance Consulting w 16 krajach na świecie. Ayming Polska wspiera przedsiębiorstwa w uzyskiwaniu oszczędności i zwiększaniu wyników finansowych organizacji, oferując profesjonalne doradztwo strategiczne i operacyjne w zakresie: podatków i opłat, obszaru ubezpieczeń społecznych i środowiska pracy, produktów energetycznych, obszaru zakupów oraz dotacji i ulg B+R. Więcej na www.ayming.pl

Zapewniamy stały rozwój umiejętności i kompetencji zawodowych poprzez szkolenia oraz systemy motywacyjne. Tworzymy przyjazne środowisko pracy w zaangażowanym i ambitnym zespole. Chcesz dołączyć do nas i realizować ciekawe projekty pełne wyzwań? Aplikuj już dziś i odkryj z nami nowe możliwości!

Miejsce pracy – teren województw: wielkopolskiego, kujawsko-pomorskiego, zachodniopomorskiego, pomorskiego, lubuskiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego, podlaskiego

GŁÓWNE OBOWIĄZKI
  • Rozwój rynku i realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Negocjacja umów i warunków współpracy z Klientem
  • Rozwój współpracy z aktualnymi Klientami firmy oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Współtworzenie polityki sprzedażowej na podległym regionie
  • Rozwój nowych produktów
  • Raportowanie
WYMAGANIA
  • Min.  2 lata doświadczenia w sprzedaży usług  profesjonalnych i negocjacji na poziomie Zarządu dla Klienta B2B
  • Udokumentowane  sukcesy w sprzedaży
  • Przedsiębiorczość i nastawienie na realizacje celów
  • Wysoko rozwinięte kompetencje negocjacyjne
  • Bardzo dobra organizacja czasu, samodzielność i systematyczność
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego (min. poziom komunikatywny)
  • Preferowane miejsce zamieszkania: Warszawa/województwo mazowieckie
CO OFERUJEMY
  • Praca w dynamicznym zespole w międzynarodowej organizacji będącej liderem na rynku
  • Samodzielność działania
  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe + zmienne zależne od realizacji celów
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, karta sportowa, bony żywieniowe)