Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży

ORNO-POLSKA Sp. z o.o.

Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra

33 dni temu

Firma ORNO – POLSKA powstała w 1989 roku i jest wiodącym dystrybutorem produktów z branży elektrotechnicznej oraz z branży zabezpieczeń w kraju i w Europie.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę marki ORNO. Na dzień dzisiejszy na rynku krajowym i rynkach zagranicznych firma posiada ponad 1000 Partnerów Handlowych w tym markety DIY: Leroy Merlin, Obi, Bricoman, grupy zakupowe oraz sieci hurtowni.

Poszukujemy osób, które chcą w pracy działać i myśleć samodzielnie, kreatywnych, odważnych i konsekwentnych w dążeniu do celów. Wychodzimy z założenia, że wiedzę, umiejętności i doświadczenie każdy zdobywa z czasem i w tym aktywnie wspieramy naszych Pracowników. Kluczowe są dla nas, niezależnie od specyfiki stanowiska oraz miejsca w strukturze organizacyjnej, zaangażowanie, motywacja wewnętrzna oraz samodzielność każdego Pracownika.

W chwili obecnej poszukujemy do naszego zespołu kandydatki/kandydata na stanowisko:

Regionalny/-a Kierownik / Kierowniczka Sprzedaży
Miejsce zamieszkania kandydata: Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Poznań lub Szczecin
Region działania: Wielkopolska, Zachodnio-Pomorskie, Lubuskie

W naszym rozumieniu stanowisko Regionalnego Kierownika Sprzedaży to jedno z najbardziej odpowiedzialnych i kluczowych funkcji w dziale sprzedaży. Kierownik Sprzedaży zarządza klientami, produktami oraz wiedzą produktową. Brak doświadczenia w branży nie jest przeszkodą w rozpoczęciu pracy w naszej firmie – zapewniamy niezbędne szkolenia i pełne wsparcie przełożonych.

Główny zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych Klientów w kanale hurtowym oraz utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami (zarządzanie Klientami)
  • Rozwój sprzedaży poprzez poszerzanie oferty u dotychczasowych Klientów o kolejne produkty i grupy produktowe (zarządzanie produktem)
  • Udzielanie merytorycznego wsparcia, poprzez szkolenia i doradztwo techniczne dla Klientów (zarządzanie wiedzą)
  • Informowanie klientów o programach i akcjach marketingowych, tj.: wyprzedażach, konkursach, gazetkach, organizowanie ekspozycji, etc.
Wymagania:
  • Minimum roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej w sektorze B2B
  • Prawo jazdy, praca w 100% w terenie
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej i samodyscyplina
  • Dobra prezencja i wysoka kultura osobista
  • Wykształcenie min. średnie
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów tj. Excel, Word
  • Predyspozycje zawodowe tj.: umiejętność nawiązywania i skutecznego podtrzymywania długofalowych, partnerskich relacji z klientami; umiejętność planowania i organizacji własnej pracy oraz opracowywania sposobów realizacji zadań; wysoka kultura osobista oraz samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność
 Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Przyjazna, niekorporacyjna atmosfera
  • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon)
  • Dofinansowanie do karty Benefit
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Dobrej klasy samochód służbowy
  • Jeden piątek w miesiącu praca w systemie Home Office
  • Flexi Time

Poznaj stanowisko: Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Kierownik Sprzedaży Regionalnej Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (632)
Wałbrzych (60)
Legnica (108)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (224)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (235)
Chełm (29)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1947)
Radom (176)
Płock (61)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (58)