Regionalny Kierownik Sprzedaży w sektorze zamówień publicznych

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Małopolskie

80 dni temu

Ogólnopolska firma sprzątająca z branży usług czystościowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata / Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Zakres obowiązków:
  • śledzenie aktualnych ogłoszeń zamówień publicznych z zakresu usług czystościowych i ochrony,
  • analiza i weryfikacja oraz dokonywanie w porozumieniu z Dyrektorem Handlowym wyboru w zakresie składanych ofert,
  • udział w wizjach lokalnych, rozpoznanie struktury obiektu,
  • sporządzanie kalkulacji i wycena oraz współpraca z pracownikami administracyjnymi na etapie składania oferty,
  • budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami,
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy.
Oczekiwania:
  • gotowość do pracy w terenie,
  • mile widziane co najmniej 2 letnie doświadczenie w strukturach sprzedaży lub operacyjnych w branży usług czystościowych lub ochrony,
  • łatwość nawiązywania kontaktów oraz motywacja do osiągania wyników,
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • samodyscyplina, rzetelność ,nastawienie na cel,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • prawo jazdy kat. B.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i system prowizyjny,
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • benefity pozapłacowe w tym opiekę medyczną,
  • szkolenia z zakresu szeroko rozumianej sprzedaży,
  • rozwój w strukturach firmy.
Kandydatów przesyłąjących swoje CV drogą mailową prosimy o umieszczenie klauzuli:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

Lub/i:

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych na okres przyszłych rekrutacji nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych w celu realizacji procesu rekrutacji.”

“Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku – zdjęcia zawartego w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych również w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych nie dłużej jednak niż przez okres pięciu lat.”
Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej