Regionalny Kierownik Sprzedaży

Global Food Hygiene

Pomorskie

26 dni temu

GLOBAL FOOD HYGIENE istnieje na rynku polskim i zagranicznym od ponad 20 lat i jest liderem w branży Środków Ochrony Indywidualnej.

Poszukujemy kreatywnych, zaangażowanych i ambitnych ludzi, którzy zrealizują swoje cele zawodowe razem z nami.
Więcej szczegółów dotyczących firmy znajdą Państwo na www.globalhygiene.pl

Aktualnie poszukujemy pracownika:

- region północno wschodni
- region północno zachodnio
- region południowo-zachodni

OBOWIĄZKI
  • Realizacja wyznaczonych zadań
  • Bieżąca analiza rynku
  • Nawiązywanie długofalowych relacji z klientami
  • Pozyskiwanie nowych Klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Raportowanie pracy w systemie CRM
  • Dbanie o profesjonalny wizerunek firmy
WYMAGANIA
  • Bardzo dobra znajomość przydzielonego regionu
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Umiejętność szybkiego odnajdywania się w nowych sytuacjach
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość pakiet MS Office (Word i Excel)
  • Umiejętności analityczne
  • Silna motywacja do pracy
  • Szybka przyswajalność nowych informacji
  • Doświadczenie w handlu
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziana doświadczenie w branży środków ochrony indywidualnej
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Gotowość do częstych wyjazdów poza miejscem zamieszkania
  • Dyspozycyjność
OFERUJEMY
  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie
  • Niezbędne narzędzia do pracy tj. Samochód firmowy, laptop+ telefon komórkowy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet MultiSport dla Ciebie i twoich najbliższych
  • Pakiet socjalny (ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny)
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjne warunki finansowe uzależnione od wyników pracy
  • Praca od poniedziałku do piątku
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji na wyżej wymienione stanowisko przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Jeśli chcesz aby twoje CV wzięło udział w kolejnych rekrutacjach, nie zapomnij również o klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez Global Food Hygiene zgodnie z europejskim rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L nr 119, str. 1)

Poznaj

wczesniejsza nazwa firmy Chemaxpol

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej