Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Manager Sprzedaży - Południe

Euro Apteka Sp. z o.o.

Kraków, Oświęcim, Olkusz

11 dni temu

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć ponad 70 aptek o ugruntowanej pozycji na rynku. Posiadamy zarówno duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca. Działamy na terenie Polski od 2001 roku.

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to przede wszystkim ludzie- ich wiedza, doświadczenie i zaangażowanie.

Miejsce pracy: Kraków, Oświęcim, Olkusz

ZAPEWNIAMY

  • Pracę na kluczowym stanowisku w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z dobrymi warunkami finansowymi
  • Pracę pełną wyzwań i nowych możliwości rozwojowych
  • Przyjazną atmosferę w pracy
  • Narzędzia pracy: telefon komórkowy, komputer przenośny, samochód służbowy

OPIS STANOWISKA

  • Koordynowanie prac podległej grupy aptek
  • Wykonywanie wyznaczonych mierzalnych celów m.in. w obszarach: obrotu, marży, stanu magazynowego, rotacji magazynu
  • Realizacja polityki sprzedażowej i marketingowej na podległym obszarze
  • Nadzór nad pracą Kierowników Aptek
  • Dbanie o wizerunek Pracodawcy

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane farmaceutyczne lub pokrewne
  • Co najmniej 3 letni staż pracy na podobnym stanowisku, mile widziane w sieci aptek
  • Wiedza merytoryczna i praktyczna z zakresu prawa farmaceutycznego, prawa pracy
  • Wysoko rozwinięte kompetencje menedżerskie
  • Orientacja biznesowa, zorientowana na osiągnięcie celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacyjnym, mile widziana
  • Prawo jazdy kat. B

Jeśli chcesz z Nami budować sukces. APLIKUJ!

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)."

INFORMACJE DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH W GRUPIE EURO-APTEKA znajdą Państwo TUTAJ.

Poznaj

EURO-APTEKA Sp. z o.o. to sieć aptek, działająca na terenie Polski od 2001 roku. Należymy do międzynarodowego Holdingu Euro Apotheca. Posiadamy obecnie 84 apteki (w tym 5 aptek franczyzowych). W tej grupie są duże apteki w centrach handlowych, jak i mniejsze wyspecjalizowane apteki przyszpitalne i przy przychodniane oraz apteki lokalne.

Poznaj stanowisko: Kierownik Regionalny

Kierownik regionalny, jak sugeruje sama nazwa stanowiska jest osobą zarządzającą funkcjonowaniem wszystkich oddziałów firmy lub instytucji w obrębie danego regionu. Kierownik nadzoruje, koordynuje i kontroluje prace podległych jednostek, kreuje strategię funkcjonowania tychże w ramach opracowywanych przez siebie planów krótko- i długoterminowych. Osoba obsadzona na tym stanowisku, w zależności od charakteru ...
Kierownik Regionalny Praca Kierownik Regionalny

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (740)
Wałbrzych (60)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (264)
Toruń (172)
Lubelskie:
Lublin (244)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (95)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2183)
Radom (182)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (83)