Regionalny Manager Sprzedaży – rynki francuskojęzyczne

KOSPEL S.A.

Koszalin

18 dni temu

Firma Kospel została założona w 1990 roku. Obecnie jest jednym z największych europejskich producentów elektrycznych podgrzewaczy wody, zasobników i wymienników c.w.u., pomp ciepła, kolektorów słonecznych oraz elektrycznych kotłów c.o. Firma posiada 4 nowoczesne zakłady produkcyjne, systematycznie zwiększa sprzedaż, a jej produkty znane są w 57 krajach Świata. Tak imponujący sukces jest możliwy dzięki postawieniu na innowacyjność, rozwój technologii oraz jakość i najwyższy poziom zadowolenia Klientów.

W związku z rozbudową działu eksportu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
Zadania:
  • Budowanie wizerunku firmy oraz dbanie o dobre relacje z klientami
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Monitorowanie sytuacji w branży na rynkach zagranicznych
Wymagania:
  • Znajomość języka francuskiego na poziomie min. B2/C1
  • Prawo jazdy kat. B
  • Wykształcenie min. średnie
  • Chęć i zapał do pracy oraz rozwoju swoich kompetencji sprzedażowych
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • System premiowy
  • Karty Multisport
  • Prywatną Opiekę Medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe AXA
  • Kurs języka angielskiego dla pracowników
  • Dodatkowe benefity na święta (paczki, karty przedpłacone), owocowe poniedziałki w okresie jesienno-zimowym oraz wiele więcej
Zgodnie z RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w ofercie dla procesu rekrutacji w KOSPEL SA oraz oświadczam, iż zapoznałem się z klauzulą informacyjną ich dotyczącą dostępną na jego stronie.
Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej