Regionalny Menadżer ds. Sprzedaży

AxPro Carpets Sp. z o.o.

Małopolskie

1 dzień temu

Firma Kowary AxPro Carpets Sp. z o.o. - producent pokryć podłogowych i lider rynku w dostarczaniu materiałów wykończenia wnętrz do inwestycji w segmencie hoteli, biur i statków pasażerskich, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: woj. małopolskie
Opis stanowiska:

Zarządzanie procesem dostarczania pokryć podłogowych oraz innych elementów wyposażenia wnętrz do inwestycji.

Bezpośrednie kontakty z inwestorami, architektami, projektantami wnętrz, generalnymi wykonawcami i innymi decydentami uczestniczącymi w procesie inwestycyjnym w obiektach użyteczności publicznej.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu sprzedażą i znajomość podstaw marketingu
  • Orientacja na cele, samodyscyplina, dobra organizacja.
  • Predyspozycje do nawiązywania kontaktów z ludźmi.
  • Predyspozycje do pracy z wzornictwem i/lub znajomość branży budowlanej
  • Dyspozycyjność do odbywania podróży służbowych (prawo jazdy kat. B)
  • Znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznej firmie, producencie i dystrybutorze o międzynarodowym zasięgu działania.
  • Rozwój osobisty i zawodowy w ramach realizacji najbardziej prestiżowych inwestycji w Polsce i na świecie.
  • Dla kandydatów ze znajomością języków obcych także możliwość obsługi rynków zagranicznych
  • Szkolenie branżowe i stałe szkolenie zawodowe
  • Stałe wynagrodzenie z atrakcyjnym systemem premiowania uzależnionym od osiąganych wyników
  • Stabilne, długoletnie zatrudnienie
  • Niezbędny pakiet narzędzi

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

AxPro Concept Sp. zo.o

Kierownik Sprzedaży Regionalnej to osoba, która zarządza zespołem sprzedaży na danym obszarze, czyli rozbudowuje regionalną sieć sprzedaży. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: realizacja polityki handlowej firmy w powierzonym regionie, projektowanie i przydzielanie planów sprzedaży i planów marży oraz nadzór nad ich wykonaniem, zarządzanie zespołem sprzedażowym, budowanie i ...
Praca Kierownik Sprzedaży Regionalnej