Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Horyzont Doradztwo Personalne

Warmińsko-mazurskie

9 dni temu

Naszym klientem (docelowym Pracodawcą kandydata) jest producent systemów mocowań z siedzibą na Śląsku. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży dla branż: budowlanej, meblarskiej, elektrycznej i innych technicznych.

Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Nr ref.: 3858PR
Główne zadania:
  • rzetelne zapoznanie się z ofertą firmy i gamą produktów,
  • poznanie obecnych klientów firmy i sukcesywne powiększanie bazy klientów,
  • zbudowanie i utrzymanie trwałych relacji z klientami,
  • stała analiza potrzeb rynkowych, opracowanie strategii rozwoju rynku,
  • szukanie nowych kanałów sprzedażowych,
  • realizowanie uzgodnionych planów sprzedażowych,
  • regularne raportowanie i kontakt z centralą firmy.
Wymagania:
  • znajomość branży technicznej – techniki zamocowań,
  • wykształcenie techniczne będzie dużym atutem,
  • minimum średnia znajomość języka angielskiego,
  • umiejętność planowania własnej pracy,
  • samodyscyplina, umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność dobrej analizy rynku, diagnozy klienta,
  • komunikatywność, samodzielność,
  • chęć i zapał do pracy, koncentracja na sukcesie.
Nasz Klient oferuje:
  • stabilność zatrudnienia,
  • szkolenia dopasowane do indywidualnych potrzeb,
  • prywatną opiekę medyczną Medicover,
  • samochód służbowy również do użytku prywatnego.
Na podstawie zawartej umowy między Pracodawcą a firmą Horyzont Doradztwo Personalne Sp. z o.o. naszą rolą jest przeprowadzenie wybranych etapów rekrutacji na ww. stanowisko. Kandydaci, którzy zostaną przez nas wyselekcjonowani, wezmą następnie udział w finałowych etapach rekrutacji w siedzibie Pracodawcy. Zgodnie z polskim prawem za nasze usługi nie pobieramy od kandydatów żadnych opłat.

Zatrudnienie następuje bezpośrednio u Pracodawcy.

Poznaj

Horyzont Doradztwo Personalne od 1997 roku działa na polskim rynku, w zakresie szeroko pojętego zarządzania zasobami ludzkimi. Domeną naszej działalności jest rekrutacja pracowników - kadry menadżerskiej, inżynierskiej i specjalistycznej. Od roku 2015 w projektach rekrutacyjnych regularnie i z powodzeniem stosujemy autorską Metodę Dopasowania do Stanowiska, której skuteczność doceniają nasi Klienci.

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel handlowy to osoba, która odpowiada za pozyskiwanie i obsługę klientów dla firmy. Do głównych zadań pracownika tego należy, m.in.: realizacja planów sprzedaży, doradztwo techniczne, dbałość o zachowanie najwyższych standardów obsługi klienta, sporządzanie bieżących raportów sprzedaży oraz prowadzenie działań marketingowych i dbanie o dobry wizerunek firmy. ...
Przedstawiciel Handlowy Praca Przedstawiciel Handlowy