Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Regionalny przedstawiciel handlowy

SPO Glassworks Sp. z o.o
małopolskie
praca stacjonarna
5977 dni temu

Ogłoszenie numer: 38262, z dnia 2008-01-08

W związku z dynamicznym rozwojem, rosnącymi wymaganiami klientów oraz realizacją nowych projektów firma o silnej i ugruntowanej pozycji na rynku budowlanym poszukuje w całej Polsce osób stanowiska regionalnych przedstawicieli handlowych.

Miejsce pracy: małopolskie

Opis stanowiska

Osoby zatrudnione na tym stanowisku będą odpowiedzialne za regularną obsługę Klientów na wyznaczonym obszarze, rozszerzanie współpracy i pozyskiwanie nowych Klientów, realizację celów sprzedażowych oraz monitorowanie poziomu należności.

Wymagania

· wykształcenie minimum średnie · doświadczenie na podobnym stanowisku · obsługa komputera · doskonałe umiejętności negocjacyjne, komunikatywność, samodzielność w działaniu oraz wysoka kultura osobista · prawo jazdy kat. B

Oferujemy

· pracę na pełny etat w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie · atrakcyjne wynagrodzenie (pensja + prowizja) oraz narzędzia niezbędne do pracy (telefon, samochód służbowy) oraz bazę aktualnych klientów firmy