Regionalny Specjalista ds. Sprzedaży

Furnimeb

Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Kamień Pomorski, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Świnoujście, Szczecin

11 dni temu

Firma Furnimeb zajmuje się produkcją mebli hotelowych oraz dystrybucją towarów
przeznaczonych dla hoteli w Polsce i na rynkach zagranicznych.

Miejsce pracy: Białogard, Choszczno, Drawsko Pomorskie, Goleniów, Gryfice, Kamień Pomorski, Gryfino, Kołobrzeg, Koszalin, Łobez, Myślibórz, Police, Pyrzyce, Sławno, Stargard, Szczecinek, Świdwin, Wałcz, Świnoujście, Szczecin
Opis stanowiska:
  • aktywny rozwój rynku poprzez pozyskiwanie nowych klientów, utrzymane oraz rozwijanie relacji z obecnymi klientami na wyznacoznym obszarze
  • przygotowywanie ofert dla klientów;
  • raportowanie wyników;
  • współpraca z działem koordynowania produkcji, wdrażanie systemów usprawniających działanie zespołu;
  • monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej.
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, dodatkowym atutem będzie wcześniejsza praca w branży meblarskiej;
  • orientacja na wynik, przedsiębiorczość i samodzielność, umiejętność organizacji pracy własnej;
  • biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  •  umiejętności budowania i rozwijania relacji;
  • duża elastyczność i zdolność pracy w zmieniającym się środowisku
  • prawo jazdy kategorii B;
  • znajomość obsługi komputera oraz programów biurowych;
  • komunikatywność;
  • umiejętność pracy pod presją czasu;
Oferujemy:
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • wynagrodzenie stałe + atrakcyjny system premiowy/prowizyjny;
  • samodzielność działania;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Szkolenia niezbędne do pracy w na wykonywanym stanowisku, także dla osób niezaznajomionych z branżą

Poznaj stanowisko: Przedstawiciel Regionalny
Przedstawiciel Regionalny to osoba, która jest odpowiedzialna za pozyskiwanie, obsługę sprzedażową i posprzedażową klientów na danym regionie. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: identyfikowanie oczekiwań i potrzeb klientów, pozyskiwanie klientów, negocjowanie umów i monitorowanie ich realizacji, obsługa posprzedażowa, a także realizacja założonych celów ...
Praca Przedstawiciel Regionalny