Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Reprezentant Handlowy

AG FOODS Sp. z o.o.
małopolskie, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała
praca stacjonarna
6338 dni temu

Ogłoszenie numer: 25610, z dnia 2007-01-09

www.agfoods.eu

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Katowice, Bielsko-Biała

Opis stanowiska

- Praca w terenie; - Własna działalność.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: - umiejętności prowadzenia negocjacji oraz prezentacji handlowych, - doświadczenia w pozyskiwaniu klientów, - kreatywności, - dyspozycyjności, - wysokiej kultury osobistej, - prawa jazdy kat. B - prowadzenia własnej działalności gospodarczej, - posiadania własnego samochódu.

Oferujemy

-stał praca w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej, -nieograniczone możliwości zarobkowe- wysoka stała prowizja oparta tylko na wynikach sprzedaży.