Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Sales Manager (k/m)

LKW WALTER

Pomorskie

18 dni temu

Miejsce pracy:
woj. pomorskie

CONTAINEX to jedna z firm WALTER GROUP, a jednocześnie europejski lider na rynku sprzedaży kontenerów i mobilnych rozwiązań przestrzennych. Klientom z przemysłu, handlu jak również administracji publicznej oferujemy "Przestrzeń od zaraz" – to znaczy rozwiązania przestrzenne przy użyciu kontenerów. Produkcja odbywa się w kilku europejskich zakładach. Założona w 1981 roku, austriacka rodzinna firma łączy tradycyjne wartości z nowoczesnym zarządzaniem i duchem ekspansji.

Miejsce pracy: Austria, Wiener Neudorf

Jeśli mogą się Państwo wykazać
  • Wykształceniem ekonomicznym oraz wiedzą techniczną w podstawowym zakresie
  • Talentem w sprzedaży oraz doświadczeniem na tym polu
  • Dużym zorientowaniem na Klienta
  • Płynną znajomością języka polskiego i komunikatywną języka niemieckiego
Zakres obowiązków:
  • Sprzedaż kontenerów i mobilnych systemów kontenerowych
  • Utrzymywanie i rozwój dotychczasowego regionu sprzedaży
  • Obsługa kluczowych klientów jak również pozyskiwanie nowych
  • Planowanie i przygotowywanie ofert handlowych
  • Regularne podróże służbowe
  • Strategiczny rozwój naszej pozycji rynkowej
Oferujemy:
  • Program szkoleniowy oraz zaawansowane szkolenia specjalistyczne
  • Dużą samodzielność jak również odpowiedzialność za wykonywaną prace
  • Towarzyszymy Państwu w Państwa karierze w sprzedaży
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie plus system premii oraz świadczeń socjalnych

Witamy u doskonałego pracodawcy

Poznaj

LKW WALTER

Założone w 1924 roku przedsiębiorstwo LKW WALTER należy do największych na europejskim rynku transportu ładunków całopojazdowych i do 100 największych przedsiębiorstw w Austrii. Koncentrujemy się na organizacji transportów ładunków całopojazdowych w całej Europie, WNP i na Bliskim Wschodzie. Od 1984 r. firma LKW WALTER prowadzi pionierską pracę przy rozwoju transportu intermodalnego kolej-droga oraz Short-Sea. Grupa LKW WALTER jest jednym z odnoszących największe sukcesy austriackich koncernów prywatnych.

Poznaj stanowisko: Pre sales Manager

Pre sales Manager, tłumaczony także jako Menedżer do spraw przedsprzedaży jest osobą odpowiedzialną za koordynowanie i nadzorowanie procesu przygotowywania warunków technicznych niezbędnych do realizacji sprzedaży produktów lub usług oferowanych przez firmy i przedsiębiorstwa należące przeważnie do sektora telekomunikacji i IT. Osoba obsadzona na tym stanowisku może opracowywać oferty składane klientom, weryfikować zgodność ...
Pre sales Manager Praca Pre sales Manager

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (623)
Wałbrzych (67)
Legnica (115)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (135)
Lubelskie:
Lublin (229)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (82)
Nowy Sącz (74)
Mazowieckie:
Warszawa (1969)
Radom (168)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (216)
Nysa (62)