Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

StrawBear Consulting

Lubuskie

23 godz. temu

Ogłoszenie numer: 4148605, z dnia 2021-01-21

Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się biurem rachunkowym. Każdego dnia poszerzamy grono naszych klientów wychodząc na przeciw oczekiwaniom nowoczesnego biznesu. Rzetenie podchodzimy do zagadnień podatkowych, dzięki czemu nasi klienci mogą się skupić na prowadzeniu działalności gospodarczej. Obsługujemy podmioty każdej wielkości, od najmniejszych firm jednoosobowych po złożone podmioty gospodarczę i grupy kapitałowe. Nasze usługi cechują się kompleksowością i wysokim poziomem merytorycznym.

Miejsce pracy: lubuskie

Nr Ref.: SK/2021/01

Opis stanowiska

W zwiazku z dynamicznym rozwojem naszej firmy wynikającą z dużej liczby nowych klientów, do naszego zespołu poszukujemy kolejnych osób na stanowisko "samodzielna księgowa / samodzielny księgowy" na zasadach współpracy B2B. Do zadań zatrudnionej osoby należeć będzie:

  • samodzielne prowadzenie księgowości klientów (KPiR, księgi rachunkowe),
  • sporządzanie deklaracji podatkowych i prowadzenie dokumentacji podatkowej (PIT, CIT, VAT),
  • przygotowywanie sprawozdań finansowych oraz bilansów okresowych,
  • kontakty z organami administracji publicznej(US itp.),

Wymagania

  • pięcioletnie (5 !) doświadczenie w księgowości (biuro rachunkowe),
  • znajomość oprogramowania Enova lub chęć do odbycia szkolenia w tym zakresie,
  • znajomość zasad rachunkowych i przepisów prawa podatkowego,
  • doświadczenie w sporządzaniu sprawozdań finansowych,
  • samodzielność i zdecydowanie w działaniu,
  • zdolność do szybkiej oceny, analizy sytuacji i działania,
  • skrupulatność, dokładność i bardzo dobra organizacja pracy,

Oferujemy

  • kontakt B2B,
  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od umiejętności (5 tyś. - 20 tys. brutto, zleżenie od umiejętności i efektywności),
  • interesującą, pełną wyzwań pracę w nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się biurze rachunkowym,
  • rozwój zawodowy w oparciu o profesjonalny system szkoleń,
  • narzędzia do pracy zdalnej z dowolnego miejsca (komputer, oprogramownie Enova itp.).

Wynagrodzenie

Od 5000 do 20000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

SC

Jesteśmy zespołem doświadczonych profesjonalistów, dla których praca w obszarze prawa podatkowego i księgowości jest pasją. Dzięki rzetelności i potwierdzonej skuteczności, bardzo szybko zdobyliśmy zaufanie wielu przedsiębiorców na terenie całej Polski, co skutkuje ciągłym rozwojem i pozyskiwaniem nowych klientów. Naszym priorytetem jest dostarczanie przedsiębiorcom kompleksowej obsługi w zakresie księgowości oraz pełne doradztwo w sferze funkcjonowania i rozwijania biznesu.

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy