Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Gniew
Samodzielna księgowa

EKO-TECH Karol Słomski
Gniew
praca stacjonarna
4983 dni temu

Ogłoszenie numer: 113218, z dnia 2010-09-23

Firma istnieje od 11 lat, zajmuje się instalatorstwem sanitarnym jak również serwisem zamontowanych urządzeń.

Miejsce pracy: Gniew

Opis stanowiska

  • Obsługa spraw pracowniczych w zakresie kadr,płac i ZUS i OHP
  • Kompleksowa obsługa podatkowej księgi przychodów i rozchodów, rozliczenia deklaracji PIT, VAT.

Wymagania

  • Wymagana znajomość kadr,płac, ZUS, rachunkowości, przepisów prawa podatkowego.
  • Kandydat na to stanowisku musi być wyjątkowo dokładny i posiadać umiejętność szybkiej nauki programów komputerowych oraz prawo jazdy kat B.
  • Wykształcenie wyższe

Oferujemy

  • Wynagrodzenie do uzgodnienia.