Samodzielna księgowa

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Olsztyn

5 dni temu

Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/20/1463
OBOWIĄZKI:
dekretowanie i księgowanie dokumentacji; analizowanie i uzgadnianie sald kont księgowych; prowadzenie rejetsrów VAT; księgowanie wyciągów bankowych; kontrolowanie rozrachunków z kontrahentami; przygotowywanie sprawozdań księgowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

wykształcenie min. średnie; doświadczenie zawodowe w księgowośi; znajomość komputerowego programu księgowego; zaangażowanie w pracę; skrupulatność i odpowiedzialność.

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Szymanowskiego 15, 42-217 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie

Dane kontaktowe:

Marek Kamiński Ewelina Stępień
343706154

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

można wydać skierowanie, CV, list motywacyjny

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie

Poznaj stanowisko: Samodzielny Księgowy
Samodzielny księgowy, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, jest osobą obejmującą odrębne stanowisko w dziale finansów i rachunkowości, samodzielnie realizując zadania z zakresu organizacji księgowości i rachunkowości firmy lub instytucji. Stanowisko jest także określane nazwą specjalisty do spraw księgowości lub specjalisty do spraw rachunkowości, obejmują je osoby legitymujące się dyplomem ukończenia studiów ...
Praca Samodzielny Księgowy