Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielny referent administracyjny

Laboratorium Procesów Technologicznych Wydział Chemiczny Politechniki Warszawskiej
mazowieckie
praca stacjonarna
4867 dni temu

Laboratorium Procesów Technologicznych aktualnie prowadzi duży projekt w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.
Poszukujemy do projektu osoby na stanowisko:

Zadania:
  • Rozliczanie i kontrola finansów projektu
  • Przygotowywanie dokumentacji projektu
  • Nadzór i przygotowywanie przetargów zgodnie z PZP
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, ekonomiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, zwłaszcza w realizacji projektów unijnych
  • biegła znajomość programów komputerowych: MS Windows, Office, itp. oraz urządzeń biurowych
  • znajomość zasad i mechanizmów związanych z realizacją projektów dotowanych z Unii Europejskiej (np.: doświadczenie w samodzielnym sporządzaniu wniosków,
  • umiejętność samodzielnego tworzenia budżetów oraz harmonogramów projektów)
  • znajomość zasad księgowości i finansów projektów współfinansowanych ze środków Unii Europejskiej
  • znajomość przepisów z zakresu zamówień publicznych
  • dobra znajomość języka angielskiego, pożądana znajomość innych języków
  • umiejętność analitycznego myślenia i redagowania dokumentów
  • znajomość zasad archiwizacji dokumentów
  • umiejętność elastycznego wykonywania różnych zadań zmieniających się w czasie
  • zdolności dobrego planowania i samoorganizacji własnej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobre umiejętności interpersonalne
  • odpowiedzialność
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego w zakresie prowadzenia księgowości i rozliczania projektów
  • szkolenia
  • praca w dynamicznym zespole
  • praca na pełen etat na okres 12 miesięcy z możliwością przedłużenia