Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Samodzielny Technolog

"ZNTK Mińsk Mazowiecki" Zakład Podwozi sp. z o.o.
mazowieckie, Mińsk Mazowiecki
praca stacjonarna
6769 dni temu

Ogłoszenie numer: 14103, z dnia 2005-11-25

Spółka zajmuje się naprawą taboru kolejowego

Miejsce pracy: mazowieckie, Mińsk Mazowiecki

Opis stanowiska

Podstawowy zakres działania obejmuje: nadzorowanie i rozwój procesu technologicznego produkcji, opracowywanie technologi produkcji i instrukcji stanowiskowych, nadzór nad procesami spawalniczymi, tworzenie dokumentacji rysunkowej, opracowywanie norm czasowych i materiałowych

Wymagania

studia wyższe - inżynier mechanik - spawalnik najchetniej z branży kolejowej umiejętność konstruowania w programie Autocad doświadczenie zawodowe na stanowisku technologa, konstruktora dyspozycyjność

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie Pakiet socjalny