Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   warmińsko-mazurskie    praca zdalna   dziś wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    9 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

INTITEK Polska Sp. z o.o.
warmińsko-mazurskie
praca stacjonarna
1960 dni temu

Najbardziej szalone projekty realizuje się poszerzając granice innowacji i postępu!

Zatrudniamy blisko 700 specjalistów we Francji, Polsce, Hiszpanii, Kanadzie, USA i Chinach. Grupa Intitek doradza i towarzyszy swoim Klientom w transformacji cyfrowej.

Intitek Polska ze swoimi oddziałami w Poznaniu, Gdańsku i Warszawie jest jednym z głównych graczy rynku outsourcingowego w Polsce. Działamy w obszarze specjalistycznych usług z zakresu IT oraz inżynierii.

TWOJE OBOWIĄZKI
  • Współpraca z Technicznym Product Owner'em przy rozwiązywaniu zewnętrznych zależności technologicznych
  • Wspieranie organizacji w zwinnym dostarczaniu wartościowych produktów i wysokiej jakości technicznej
  • Wspieranie Product Ownera
  • Wdrażanie elementów Scrum do procesu wytwórczego w obszarze produktów sprzętowych
  • Dbanie o to, by wdrożone elementy Scrum były rozumiane i stosowane
  • Praca nad maksymalizacją potencjału i wydajności zespołu
WYMAGANIA
  • Doświadczenia jako Scrum Master
  • Skuteczna identyfikacja potrzeb zespołu i Klienta
  • Umiejętność motywowania zespołu i rozwiązywania problemów
  • Techniczny background ułatwiający sprawną komunikację z zespołem
  • Doświadczenie w definiowaniu różnych wskaźników, które pomagają zespołom w nauce i eksperymentach opartych na danych.

Mile widziany certyfikat Scrum Mastera

OFERUJEMY
  • Pakiety relokacyjne
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Pakiet Multisport
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Udział w innowacyjnych, międzynarodowych projektach, wyjazdy za granicę
  • Profesjonalne szkolenia