Najnowsze oferty pracy

  • Kierownik Zespołu Programowania

    Asseco Data Systems S.A.   mazowieckie    praca zdalna   za 2 dni wygasa
    siedziba firmy: Gdańsk
    kierownik/koordynator / menedżer  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    8 dni
    Zadania: kierowanie zespołem programistów, czuwanie nad terminowością i efektywnością wykonywanych prac oraz jakością oprogramowania, zarządzanie różnymi grupami wytwórczymi, opracowywanie koncepcji oraz planowanie nowych modułów i funkcjonalności, optymalizacja działania...
Zobacz więcej ofert pracy

Scrum Master

ASTEK Polska
mazowieckie
praca stacjonarna
1098 dni temu
ASTEK Polska jest częścią dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy ASTEK. Specjalizujemy się w outsourcingu kadry IT i realizacji projektów informatycznych. Zatrudniamy doświadczonych specjalistów dla liderów z obszarów bankowości, ubezpieczeń, telekomunikacji, hi-tech, farmacji i logistyki w Polsce i za granicą.

Poszukujemy doświadczonych Scrum Masterów - szczegóły poniżej:

100% zdalnie

Stawka: do 830 PLN netto + VAT/dzień, B2B (w zależności od doświadczenia i umiejętności)

Oczekiwania:
  • Min. 5-letnie doświadczenie komercyjne w projektach związanych z tworzeniem oprogramowania
  • Min. 4-letnie doświadczenie w koordynowaniu zespołów projektowych IT o zasięgu międzynarodowym
  • Doświadczenie w pracy z zespołem rozproszonym
  • Dobra znajomość metod zarządzania projektami
  • Posiadany certyfikat (PSMI / PSM II /Agile PM)
  • Certyfikat dot. skalowalnego środowiska (SAFe 4 / LeSS Practitioner) lub chęć jego wyrobienia
  • Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego (min. C1)
  • Wykształcenie wyższe magisterskie/inżynierskie w zakresie Informatyki lub Biznesu
Obowiązki:
  • Skuteczne zapewnienie, że Zespół Scrumowy przestrzega teorii, praktyk i zasad Scrum
  • Koordynacja spotkań Scrumowych (Daily, Planning, Review, Retrospective)
  • Weryfikacja wykonalności dostarczonych wymagań z zespołem deweloperskim
  • Współpraca z Delivery Managerem w zakresie wszelkich kwestii związanych z rozwojem
  • Koordynacja pracy z zespołu programistów, zapewnienie dotrzymania terminów
  • Komunikacja statusu projektu do Delivery Managera, zarządzanie ryzykiem

Dlaczego warto z nami pracować?
  • Solid Foundations
  • Ambitious Projects
  • Individual approach and friendly atmosphere
  • Famous Brands
  • Inspiring Leaders
  • Flexibility
  • Extra Benefits
  • Referral System

Więcej informacji na temat Twoich danych przetwarzanych przez ASTEK Polska Sp. z o.o. znajdziesz tu: www.astek.pl/polityka-prywatnosci