Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Sekretarka - Główny księgowy

PPUH STEMAR ROĆKO S.j.
lubuskie, Gorzów Wielkopolski
praca stacjonarna
5797 dni temu

Ogłoszenie numer: 46896, z dnia 2008-07-18

Firma Stemar istnieje na rynku od 1977 roku. Zajmujemy się importem i sprzedażą materiałów wykończeniowych.

Miejsce pracy: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

Poszukujemy osoby na stanowisko: - Sekretarki - Głównego księgowego

Wymagania

dot. Sekretarki:
  • Bardzo dobra obsługa komputera (m.in. pakiet MS Office)
  • Zaawansowana znajomość j. Angielskiego
  • Komunikatywność
  • Obowiązkowość
  • Punktualność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Mile widziana znajomość j. Hiszpańskiego lub Niemieckiego dot. Głównego Księgowego:
  • Doświadczenie w prowadzeniu księgowości
  • Znajomość obsługi komputera
  • Oferujemy

  • Stałą pracę
  • Miłą atmosferę
  • Możliwość rozwoju