Zobacz więcej ofert pracy

Sekretarka

SHIM-POL
mazowieckie, Izabelin
praca stacjonarna
5865 dni temu

Ogłoszenie numer: 43288, z dnia 2008-04-28

SHIM-POL

Firma SHIMADZU, z siedzibą główną w Kioto w Japonii należy do światowej czołówki producentów urządzeń analitycznych. SHIMADZU jest producentem urządzeń analitycznych dla przemysłu, nauki oraz instytucji rządowych. Korporacja założona w 1875 roku, działa obecnie w 70 krajach świata i zatrudnia ponad 5000 pracowników. Firma „SHIM-POL A.M. BORZYMOWSKI” E. Borzymowska-Reszka, A. Reszka Spółka Jawna jest wyłącznym przedstawicielem koncernu Shimadzu w Polsce.

Sekretarka

Miejsce pracy: mazowieckie, Izabelin

Nr Ref.: Sekr1/2008

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za sprawne funkcjonowanie biura, bieżącą obsługę sekretariatu firmy oraz prace wspierające działania Zarządu.

Wymagania

Wymagania: 1. wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów wyższych, 2. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku, 3. bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, 4. umiejętność obsługi komputera – pakiet Windows, pakiet Office, Internet, 5. wysoka samodzielność oraz komunikatywność, 6. dokładność, sumienność i odpowiedzialność, 7. wysoka kultura osobista.

Oferujemy

Wybranej osobie oferujemy atrakcyjną pracę w międzynarodowym środowisku, atrakcyjne wynagrodzenie.