Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji internetowych Angular

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    22 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki biznesowych aplikacji internetowych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja wizualnych elementów aplikacji internetowych, tworzenie interaktywnych elementów...
Zobacz więcej ofert pracy

Senior Angular Developer

Devire
mazowieckie, Łódź
praca stacjonarna
1889 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Łódź

Nr ref.: PL37505

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Dla naszego klienta - firmy tworzącej dedykowane rozwiązania informatyczne, oprogramowanie komputerowe, aplikacje mobilne poszukujemy aktualnie doświadczonego Angular Developera.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Wsparcie merytoryczne członków zespołu Front-endowego
  • Udział w projektowaniu aplikacji, budowanie aplikacji i interfejsu użytkownika
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów dotyczących oprogramowania
  • Komunikacja z Klientem i członkami rozproszonego zespołu

U kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 5-lat doświadczenia jako Front-end Developer
  • Zaawansowaną znajomość technologii takich jak: Angular2+, ES6, Webpack, CSS/SASS oraz pisania testów jednostkowych w oparciu o technologie Jasmine, Karma
  • Doświadczenie z wykorzystaniem repozytorium w oparciu o gitflow
  • Umiejętność pracy z zewnętrznymi bibliotekami i usługami
  • Doświadczenie w integrowaniu API
  • Dobrą znajomość języka angielskiego (co najmniej B2)

Mile widziane:

  • Umiejętności pozwalające na prowadzenie zespołu (dobra organizacja pracy, wysoko rozwinięte umiejętności miękkie)
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Zainteresowanie UX

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B (via Devire)
  • Możliwość krótkoterminowych wyjazdów do USA
  • Możliwość współtworzenia dużych, prestiżowych i innowacyjnych projektów, od etapu wyboru technologii po implementację gotowego rozwiązania
  • Nieformalną atmosferę w zespole
  • Możliwość pracy zdalnej

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.